Duben 2011Miley Cyrus YO BRAZIL

30. dubna 2011 v 10:14 | Glamina* |  videos-Miley


Adam Lambert na Twitteru dosáhl 1.000.000 fanoušků

25. dubna 2011 v 15:13 | Glamina* |  twitter-Adam
Adam Lambert na sociální síti Twitter dosáhl dalšího milníku, a to když jeho účet tzv. následuje už více než milion uživatelů. Adam Lambert je další z řady celebrit, které podlehly tomuhle internetovému hitu, což několikrát zmínil v rozhovorech. Velkou popularitu však mají jeho "psaná slova" i mezi fanoušky, protože jeho profil je mezi celosvětovou pětistovkou nejfrekventovanějších účtů.
Za dobu strávenou u Twitteru se jeho tzv. tweety staly populárními a často citovanými v médiích. Zde vám vybíráme podle nás ty nejlepší kousky:
-- "Ukážu Ti svého páva, děvče. Když jsi mi dala tohle..." (Adam Lambert o písni Peacock z nové desky Katy Perry.)
-- "Hey, In touch, vy o tom nevíte? Já přece kopíruju Billa Kaulitze. Takže v tomhle případě ona také. A on (Kaulitz) zase kopíruje Rihannu. Popravdě.. Nikdo nekopíruje nikoho.." (Adam Lambert reagoval na článek v časopise In Touch, který srovnával jeho s Willow Smith.)
-- "haha, naopak, já jsem mu teď vlastně udělal reklamu. Vem to jako narozeninový dárek pro něj." (Adam Lambert po nařčení, že zesměšnil Billa Kaulitze.)
-- "Dusty Madrid" (Adam Lambert odtajňuje své alter ego, když chtěl nepozorovaně vyjít na ulici.)
-- "Tohle je jen na tvé představivosti. Představivost je většinou o moc žhavější než realita." (Adam Lambert v reakci na fanynku, která chtěla zjistit pravdivost vztahu mezi Adamem a Tommy Joe Ratliffem.)
-- "Nedávno jsem viděl jeden komentář: 'Eww muži by neměli nosit make-up.' Je zde nějaká kniha pravidel, kterou jsem nepostřehl? Ha! Já říkám: 'Sakra dělej, co tě učiní šťastným a vyjádří tvou osobnost."
-- "'Oh, zbožňovali jsme Tě. Byl jsi tak skvělý! Hlasovali jsme pro Tebe.' Děkuji lidem z potravin, ačkoli stále ještě jsem v tom. Taky se mi líbilo Mad World, ale vydal jsem celou desku a už pracuji na druhé. Takhle vypadá život po Idolu." (Adam Lambert o setkání s fanouškami v obchodním centru.)
-- "*povzdech* Bůh není nenávistný" (Adam Lambert o protestech Westboro Baptist Church, s kterými se setkal v průběhu svého turné)
-- "Retweet: K Adamovi Lambertovi... Chce se mi z tebe zvracet, ty buzno. Jsi tak teplý, ty ko*ote. Adam Lambert: Například takhle? No... Prostě to musím ignorovat, chápeš?" (Adam Lambert odpovídá na dotaz fanynky, která se ptala, jak dělá, že si nepřipouští šikanu k tělu.)
-- "I když je to bezpochyby lichotivé, nechápu proč tolik z vás má moji fotografii na profilové fotce. Chci, abyste vy velebili sebe! Já vás nechci pobavit pro své vlastní ego - mým cílem je pokusit se vás inspirovat! Takže vyfoťte oslňující fotku a buďte na svou tvář pyšní!"
-- "Rakastan" (Finské slovo, které znamená Miluji.)

Ashley Tisdale MY DAY MY LIFE

25. dubna 2011 v 15:02 | Glamina* |  videos-Ash


Savannah O E.T. & Just Can't Get Enough

25. dubna 2011 v 14:53 | Glamina* |  Ostatní
Je to hezké.Co vy na to? :)